Markalar

Türkiye Distribütörü

Yükseliş Grup

TRUKID

Altı çocuklu bir anne ve kimyager olan Jennifer Adams Bunkers tarafından geliştirilen Trukid ürünleri, ilk doğal çocuk vücut ve saç bakım serilerindendir.

Türkiye Distribütörü

Yükseliş Grup

JACK N'JILL

1949 yılında Avustralyada kurulan Jack N jill kids firması sevimli tasarımları ekolojik , tamamen doğal organik meyve içerikleriyle hazırlanmış diş macunu ve fırça koleksiyonu ile şimdiden miniklerimizin favori markası olmaya aday !

Türkiye Distribütörü

Yükseliş Grup

flipper Swımsafe

Almanyanın lider bebek ve çocuklar için yüzme yardımcısı markası flipper swimsafe artık Türkiyede. Özel dolgulu iç yapısı ve kol altına doğru daralan özel tasarımı sayesinde, miniklerin korkmadan hızlı ve pratik şekilde yüzme öğrenmesine olanak sağlar, tabiki ebeveyn gözetiminde kullanılması önerilir.

Türkiye Distribütörü

Yükseliş Grup

Natural Kıds

Natural Kids Bebek Süngeri Orta Boy Yeni Doğan İçin Özel Ekstra yumuşak Doğal banyo süngeri. Farklı boylarda ve dokularda sunulan banyo süngeri bol miktarda suyu emer ince dokulusu sayesinde kadifemsi dokusuyla daha uzun süre dayanır.

Türkiye Distribütörü

Yükseliş Grup

Natural Famıly

Jack N ‘Jill siz sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyen yetişkinleride düşünerek The Natural Family yetişkin serisi diş macun ve fırça grubunu satışa sundu, florür içermeyen tamamen doğal ve organik bileşenlerde zenginleştirilmiş diş macun serisi ile sizlerinde favorisi olmaya aday !