Hakkımızda

 %100 Türk sermayeli bir kuruluş olan YÜKSELİŞ, Kimyasal ve çevre kirliliği yaratan tarım ilaçları, suni gübreler, genetiğiyle oynanmış organizmalar vb. gibi  maddeleri barındırmayan sağlıklı kişisel bakım ürünleri sunuyor.
 

Kuruluş amacımız ürünlerimiz ile beraber annelerimizin ve bebeklerinin yasam kalitesini yükselterek hem annelere hem de bebeklerine  daha güvenli ve sağlıklı standartları sunmaktır.

Vizyonumuz;
Türkiye’de dermokozmetik sektörde anne ve bebek sağlığına önem vererek hızla büyüyen, tercih edilen, saygın, global bir marka olmaktır.

Misyonumuz;
Annelerimize ve bebeklerine yönelik organik içerikli ürünlerimizi, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerimize sunarak, annelerimizin ve bebeklerinin yasam kalitesini yükseltmektir.

Jennifer Adams Bunkers
Jennifer Adams Bunkers

Altı çocuk annesinden tüm annelere!

Yükseliş Şirketler Grubu iştiraki, Yükseliş Medikal firması, bebeklikten itibaren herkesin güvenle kullanabileceği tamamen doğal, organik içerikli dünyada sayısız defa tüketici ödülü almış Trukid ürünlerini Türk anne ve babaların beğenisine sundu. Trukidürünleri, güneş koruyucular, saç bakım ürünleri, banyo ve vücut bakımı ile Hero&Rahatlatıcı serilerinden oluşuyor. Cilt bakımı serisi 2008 en iyi ürün ödülü ve saç bakımı serisi 2008 Outstanding ürün ödülünü alan Trukid serisi sentetik kokulandırıcı, yapay renklendirici, paraben, mineral yağ, petroleum, propylene glycol veya SLS içermiyor.

Altı çocuğu bulunan bir anne kimyacı Jennifer Adams Bunkers, çocuklarının kendi yaptığı kozmetikleri kullanmasından yola çıkarak Trukidfirmasını kurmuş. Tamamen doğal çocuk ürünlerinden oluşan, renkli ambalaj ve şişeleriyle dikkatleri çeken bu ürünleri siz de beğeneceksiniz.