Bizi arayın: +90 312 222 6 222

Bakım Ürünleri

                   Trukid Bubbly Body Wash – Vücut için Şampuan
Yoğun bir okul gününden veya oyundan sonra, çocuğunuzun vücüdunu Bubbly Body Wash’a emanet edin! Bubbly Body Wash hafif hindistan cevizi aromasıyla rahatlatıcı ve temizleyici özelliğe sahiptir. Aloe Vera ve Pro-vitamin B5 içeren Bubbly Body Wash, narin temizleyici özelliği sayesinde çocuğunuzun cildini kurutmaz ve herhangi bir zarar vermez; Ciltteki yağları güvenli bir şekilde temizler. Kullanım: Banyo havlusuna veya lifine 2 defa az sıkın, köpürterek kullanın. 236 ml
Son kullanma tarihi : ürün açıldıktan sonra 18 ay

bubbly body wash pompalı

Trukid Happy Face-Body Lotion-Vücut için Losyon

Yeni Süper Hassas Mutlu Yüz ve Vücut Losyonu Gece ve gündüz çocuğunuzun her ihtiyacı olduğunda, özellikle banyo veya duştan sonra uygulayabilirsiniz. Lavanta, papatya, civanperçemi, hindistan cevizi, ayçiçeği, badem yağı ve aloe vera içeren Trukid Happy Face & Body losyonu sonrasında çocuğunuzun cildinin nemlendiğini ve rahatladığını hissedeceksiniz.
Son kullanım açıldıktan sonra 18 ay

10007 happy face body lotion yeni

 Trukid Silly Shampoo-Saç için Şampuan

       Süper hassas formüllü Trukid Silly Shampoo hassas cilt ve saçlara sahip olanlar içindir. Saçın kendi yapısında yer alan yağlara zarar vermeden saçları kir ve yağdan arındırır. Aloe Vera bitkisinin yapraklarından elde edilen öz suyu, hindistancevizi, palmiye yağı ve Pro-vitamin B5 içeren Trukid All Natural Silly Shampoo Trukid serisine ait esansiyel yağlarla kokulandırılmıştır. Yapay ve toksik maddeler içermez. Kullanım: Saçlarınızı ıslatın, avucunuza azıcık Silly Shampoo sıkıp, iyice köpürtün. Köpüğü saçlarınıza yayın ve parmak uçlarınızla nazikçe dairesel hareketlerle ovun. Saçlarınızı iyice durulayın. Ardından saçınıza Trukid Cool Conditioner uygulayın.
Son kullanım açıldıktan sonra 18 ay

 10400 silly shampoo

Trukid Helping Hand Wash – El Sabunu
Çocuğunuzun günlük kullanımı içindir. Toksik maddelerden arındırılmış Trukid serisine dahil El temizleme jeli Helping Hand Wash Aloe Vera bitkisinin yapraklarından elde edilen öz suyu ve pro-vitamin B5 içermektedir. Trukid Helping Wash ile kendinizi ve çocuğunuzu mikroplardan korumak için katkı sağlayın. Kullanım: Ilık su ve bir defa sıkacağınız Trukid Helping Hand Wash ile ellerinizi 20 sn. kadar ovalayarak temizleyiniz. Ellerinizi yıkadıktan sonra ellerinizi iyice durulayınız.
Son kullanım açıldıktan sonra 18 ay 236 ml

10600 helping hand wash yeni
Trukid Dancing Detangler-Dans Eden Saçlar için Solüsyon Sprey
 Anneler çocuklarının saçını düğüm olmaktan kurtarsın! Artık saçların birbirine girmesine son. Doğaya uyumlu Trukid Dancing Detangler’ın saçlara yapışmayan özel formülü sayesinde çekiştirmeden, koparmadan ve canlarını yakmadan çocuklarınızın saçlarını taramak, onları istediğiniz yumuşaklığa kavuşturmak, adeta dans eden saçlara sahip olmak mümkün! Trukid Dancing Hair Detangler Aloe Vera, pro-vitamin B5, arnika, lavanta, papatya yağı, aynısafa bitkisi, beyaz çay ve gül esansı içermektedir. Narenciye yağları ile hoş kokusu geliştirilmiştir.
Son kullanım açıldıktan sonra 18 ay 177 ml

trukid dancing detangler saç spreyi 10410 yeni 207 ml

TruKid Eczema Wash – Egzema ve dermatit hassas ciltlere özel tamamen doğal yüz ve vücut şampuanı 236 ml

  Okul veya dışarıda geçen kirli ve yoğun bir günün ardından, günün sonunda hassas cilde sahip herkes için artık çok daha kaliteli bir yaşam olanağı mevcut, bol köpüklü doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bir banyo keyfine sizce itiraz ederlermi ?Tabiki hayır ! her çocuk eğlenceli bir banyo keyfini sevinçle kabul eder. yeterli ve başlasın eğlenceli dakikalar ! 

10155 Eczema-Wash-8oz10155 Eczema-Wash-8oz-ingredients

Trukid Cool Conditioner – Çocuklara özel tamamen doğal Organik içerikli saç kremi 236 ml

TruKid Cool Conditioner papatya özü sayesinde, saçları canlandırır ve parlaklık kazandırır. Hassas ciltler için tamamen doğal olan ve turunçgil ailesinden özel yağ karışımlı kokular içeren formülüyle TruKid’in Silly Şampuanından yararlanınız.Ürün içeriğindeki formül yapay renk veya kokuları barındırmaz,

Cool-Conditioner

Trukid Trubaby Bubbly Hair & Body Wash -Bebek için Tamamen Doğal Organik Saç ve Vücut Şampuanı 236 ml

Amerikanın Ödüllü markası Trukid Geliştirdiği  Bebek serisi TRUBABY ürünlerini siz değerli Türk anne babalarının beğenisine sundu ; TRUBABY BUBBLY BABY HAİR & BODY WASH ile bebeğinizin doğum anından itibaren  banyo bakımını TRUKİD E EMANET EDİN,DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞ,HAFİF TURUNÇGİL KOKUSU VE İÇERDİĞİ ORGANİK ;HİNDİSTAN CEVİZİ,TURUNÇGİL,ALOE VERA ,TATLI PORTAKAL,PALMİYE AĞACI aromalarıyla rahatlatıcı ve temizleyici özelliğesahiptir. Aloe Vera ve Pro-vitamin B5 içeren Trubaby Hair & Body Wash, narin temizleyici özelliği sayesinde çocuğunuzun cildini kurutmaz ve herhangi bir zarar vermez; Ciltteki yağları güvenli bir şekilde temizler.Kullanım: Banyo havlusuna veya lifine 2 defa az sıkın, köpürterek kullanın.Bebeğinizin pürüzsüz ,yumusacık,mükemmel kokulu bir cilde sahip olması için her banyo bakımı sonrası Trubaby Sweet Baby Daily Lotion ile masaj yapmayı ihmal etmeyiniz. 

TruBaby Bubbly Baby Body & Hair Wash 80030

Trukid Trubaby Sweet Baby Daily Lotion-Bebekler için Tamamen Doğal Güneş sonrası Yüz ve Vücut Losyonu 236 ml

Amerikanın Ödüllü markası TRUKİD  Geliştirdiği  Bebek serisi TRUBABY ürünlerini siz değerli Türk anne babalarının beğenisine sundu ; TRUBABY SWEET BABY DAİLY LOTİON ile bebeğinizin cilt bakımını, doğum anından itibaren Güneş ve banyo sonrası ve gerekli gördüğünüz tüm zamanlarda TRUKİD E EMANET

EDİN,sweet baby günlük losyon HAFİF TURUNÇGİL KOKUSU VE İÇERDİĞİ ORGANİK ;HİNDİSTAN CEVİZİ,KAKAO,AYÇİÇEĞİ,TATLI BADEM,ALOE VERA,SHEA YAĞI,CUPUACU YAĞI,LAVANTA,PAPATYA,CİVANPERÇEMİ,TURUNÇGİL,TATLI PORTAKAL,PALMİYE AĞACI gibi doğadan aldığı organik aromalarıyla rahatlatıcı,nemlendirici özelliğe sahiptir. Bebeğinizin hassas cildini kurutmaz ve herhangi bir zarar vermez;

Kullanım:Bebeğinizin pürüzsüz ,yumusacık,mükemmel kokulu bir cilde sahip olması için her banyo bakımı sonrası ve grekli gördüğünüz her zamanlarda

uyku öncesi Trubaby Sweet Baby Daily Lotion ile masaj yapmayı ihmal etmeyiniz. 

Dermatolog ve Pediatristler tarafından test edilmiştir.

trubaby sweet-baby-lotion 80031

Trukid Trubaby Sweet Eczema Cream for Baby-Bebekler için Tamamen Doğal Egzema ve Hassas Cilt Kremi 118 ml

Amerikanın Ödüllü markası TRUKİD  Geliştirdiği  Bebek serisi TRUBABY ürünlerini siz değerli Türk anne babalarının beğenisine sundu TruBaby Sweet Eczema Cream – Cilt rahatsızlıkları,hassas ciltli bebekler ve egzema rahatsızlık başlangıcı olan bebeklerimiz için geliştirilen Trubaby Egzema Kremi ile bebekler artık çok daha mutlu ve sağlıklı büyüyecek.  İçeriğindeki doğal Allatoin maddesi ile egzama hassaslıkları ,cilt tahriş,deformasyon,hassaslık veya benzer cilt yıpranmaları artık söz konusu olmayacak ,rahatlatıcı nemlendirici besleyici trubaby sweet cream ile gece gündüz her ihtiyaç duyulan zamanlarda güvenle kullanılarak bebeğinizin cildinin nasıl geliştiğini nemlendiğini gülümseyerek izleyin. Tamamen doğal bitki ve yağ özleri karışımı cildin güvenle yatışmasını,rahatlamasını sağlar.Aloe vera,hindistan cevizi ve jojoba yağı içerir.Çok hassas cilt tipleri  için idealdir,taze narenciye kokusu, bebeğiniz  için mükemmel bir konfor sunuyor.

kullanım :Bebeğinizin  Yüz ve Vücuduna bol miktarda uygulayın. Özellikle banyo sonrası nemli cilde gece uykudan önce ya da gün boyunca ,tatilde  ekstra koruma için güneş altında ihtiyaç duyuldukça güvenle kullanabilirsiniz.

İçindekiler: Su Saf, Kaprik Kaprilik Trigliseritlerde, Ayçiçek Yağı, Gliserin, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Stearik Asit, Glyceryl Stearate, Shea Yağı, Stearil Alkol, Panthenol, Jojoba Yağı, Allantoin, Hyaluronik Asit, Kakao Yağı, Xanthane Sakız, Algin, E vitamini, poliaminopropil Biguanid, Etil Hexyl Gliserin, greyfurt uçucu yağlar, mandalina ve tatlı portakal.poliaminopropil biguanid (son derece hafif antimikrobiyal, hiçbir formaldehit ve solventsiz ve non-genotoksik)Not: Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinin iç kısmına çok az miktarda uygulayıp 15 dakika boyunca gözlemlemeniz tavsiye edilir.

611455800109

                  Trukid Super Egzema Cream; Amerikanın Ödüllü markası TRUKİD  Geliştirdiği  SUPER CREAM serisini değerli Türk anne babalarının beğenisine sundu. Trukid Super Eczema Cream – Cilt tahrişi,deformasyon,hassas cilde sahip ve egzema rahatsızlık başlangıcı olan çocuklarımız için geliştirilen Trukid Super Egzema Kremi ile çocuklar artık çok daha mutlu ve sağlıklı büyüyecek.

 İçeriğindeki doğal Allatoin maddesi ile egzama hassaslıkları ,cilt tahriş,deformasyon,hassaslık veya benzer cilt yıpranmaları artık söz konusu olmayacak ,rahatlatıcı nemlendirici besleyici Trukid Super Eczema Cream ile gece gündüz her ihtiyaç duyulan zamanlarda güvenle kullanılarak en değerlinizin cildinin ipeksi bir yumuşaklığa sahip olduğunu kuruluktan eser kalmadığını ve güçlenip ,nemlendiğini gülümseyerek izleyin. Tamamen doğal bitki ve yağ özleri karışımı cildin güvenle yatışmasını,rahatlamasını sağlar.Aloe vera,hindistan cevizi ve jojoba yağı içerir.Çok hassas cilt tipleri  içinde idealdir,taze narenciye kokusu, mükemmel bir konfor sunuyor.
 
kullanım :Minik prens yada presesin  Yüz ve Vücuduna bol miktarda uygulayın. Özellikle banyo sonrası nemli cilde gece uykudan önce ya da gün boyunca ,tatilde  ekstra koruma için güneş altında ihtiyaç duyuldukça güvenle kullanabilirsiniz.
 
İçindekiler: Su Saf, Kaprik Kaprilik Trigliseritlerde, Ayçiçek Yağı, Gliserin, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Stearik Asit, Glyceryl Stearate, Shea Yağı, Stearil Alkol, Panthenol, Jojoba Yağı, Allantoin, Hyaluronik Asit, Kakao Yağı, Xanthane Sakız, Algin, E vitamini, poliaminopropil Biguanid, Etil Hexyl Gliserin, greyfurt uçucu yağlar, mandalina ve tatlı portakal.poliaminopropil biguanid (son derece hafif antimikrobiyal, hiçbir formaldehit ve solventsiz ve non-genotoksik)
Not: Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinin iç kısmına çok az miktarda uygulayıp 15 dakika boyunca gözlemlemeniz tavsiye edilir.

trukid super eczema cream 10040

TRUKİD HERO STİCK , Miniklerin anlık küçük sıyrıklar,kesikler,minik yanıklar  yada tatilde baş belası böcek,sivrisinek ısırıkları için tamamen doğal Hero Stick artık sizinle,deformasyon oluşan bölgeye bolca uygulayın sonuçlarına inanamayacaksınız.Soğuk kış aylarında kurumuş cilt ve dudaklar içinde rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikler:

· kesikler ,cilt döküntüleri ,alerjik hassaslaşmalar, küçük yanık , kuru cilt tipleri , egzama dahil cildi yatıştırıp koruma altına alır !

· Bebeklerde kullanımında hiç bir sakınca yoktur hiçbir kimyasal madde veya koku içermez tamamen doğal ve organik içeriklerden üretilmiştir. .

· Ayrıca cepler , sırt çantaları ve cüzdanlar içi ve taşıması kolay ve çocuklar için idealdir.

 

Sertifikalar:

• Tamamen doğal ve organik içerikler.

• Egzama rahatsızlıkları bulunanlar için güvenli

• Pediatrist ve dermatologlar tarafından test edilmiştir.

• Gluten,fitalat ve paraben içermez.

• PETA Sertifikalı Animal Cruelty – Free

• % 100 geri dönüştürülebilir , BPA içermeyen doğada çözünür ambalaj. 

Kullanım,

Kuru cilt , kesikler, sıyrıklar , böcek ısırıkları , egzama ve anlık yumuşatılması için diğer cilt tahrişleri doğrudan ve bolca uygulayın . Gerektiği zaman yeniden uygulayın .

İçerik,

Olea europaea ( Zeytin) yağı , Cera Alba ( Balmumu ) , Simmondsis Chinensis ( jojoba ) tohumu yağı , Commophora Gileadensis ( belesan ) özü, Chamomilla recutita Papatya ( Papatya ) Çiçek yağı , Tokoferol ( E vitamini) , Calendula Officinalis Çiçek ( Aynısafa ) , Symphytum Officinale ( Karakafes ) Kök , Hypericum perforatum ( Sarı Kantaron ) , Plantago Lanceolata ( otu ) , Oleoresin Rosmarinue ( Biberiye ) Officinalis

Organik içerikli doğal formülü ile en değerlinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunun.

First-Aid-Hero

 

TRUKİD SPORTS STİCK , Minikler doya doya koşup oynasın,arkadaşlarıyla spor yapsın ve gecesinde agrı,sızı olmadan rahat uyusunlar diye Trukid sport stick i geliştirdi.

Ürün Özellikleri:

· Doğal Arnica özleri , söğüt kabuğu ve portakal ile hareketli spor yada oyun dolu bir gün sonrası kasları ve eklemleri rahatlatır,çocukların zinde uyanıp güne aktif başlamalarına destek olur.

· Hiçbir merhem ,krem yada başkaca bir ilaç kullannmadan tamamen doğal Trukid sport stick ile miniklerin yaşam kalitesine katkıda bulunun.

Bu mucizevi ürünü kullanan ailelerin yorumlarına http://shop.trukid.com/TruKid-Sport-Stick_p_111.html adresinden ulaşabilirsiniz.

-Hareketli bir günün gecesini ağrı,sızı olmadan kaliteli bir uyku ile tamamlamak istemezmisiniz?

-Tüm spor branşları ve yaş grupları için uygundur.

 

Sertifikalar:

· Tamamen doğal içerik ve toksik kimyasal madde içermez

· Egzama dostu

· Pediatrist ve dermatologlar tarafından test edilip onaylanmıştır.

· Gluten , fitalat ve paraben türevlerinden hiçbirini içermez. 

· PETA Sertifikalı Animal Cruelty – Free

· % 100 geri dönüştürülebilir , BPA içermeyen Ambalajı doğada çözünür.

İçerik:

Helianthus annuus (ayçiçeği ) yağı , Cera alba ( balmumu ) , ricinus communis ( hint ) yağı , sızma olea europaea ( zeytin ) yağı , teobroma kakao ( kakao ) yağı , mentol , arnika cordifolia ( arnika ) özü, Salix alba (beyaz söğüt ) kabuğu ekstresi , pırnal paraguariensis ( Yerba Mate ) ekstresi , narenciye aurantium dulcis ( kan turuncu) yağı, E vitamini , lavanta augustifolia ( lavanta ) yağı, Eugenia caryophllata ( karanfil ) yaprağı yağı

trukid-sport-stick

 

 TruBaby Daiper Rash Hero Stick -Bebeğiniz  için Amerikadan ithal tamamen doğal pişik ve egzema oluşumlarına karşı koruyucu stick

80042 Diaper-Rash-Hero-Stick

 

80042 Diaper-Rash-Hero-Stick-back

TruKid Hand Podz ™ 20 ikinci el yıkama – 40 Adet
 
Karışıklık yok, Atık yok: önceden ölçülmüş ve kullanımı kolay
Önceden ölçülmüş Hand Podz ™ el yıkama işlemini etkili, kolay ve kullanışlı yapar – yumuşak formülü en kirli elleri yumuşak bir şekilde temizler. Yenilikçi bölme tasarımı, çocukların uygun el yıkamaları için CDC tarafından tavsiye edildiği gibi 20 saniyeden fazla yıkamalarını öneriyor. Bu hastalıkları önleme, çocukları ve aileleri sağlıklı tutmaya yardımcı olan mikropları ve bakterileri etkin bir şekilde yok etmektir.
Araştırmalar gösteriyor ki, sadece% 5′imiz ellerimizi bakteri ve mikropları etkili bir şekilde yok edecek kadar ellerimizi yıkıyor. Bu brüt ve mikropların ve bakterilerin yaygınlığının neden hastalığın yayılmasına katkıda bulunduğunu açıklıyor. Bu çarpıcı istatistik, benzersiz 20 saniyelik el yıkama podzumuzu geliştirmemizi sağladı.
20 saniyelik elle bölme yıkama formülü, en hassas ciltler için bile gerçekten doğal, güvenli ve etkilidir. FDA, kısa süre önce antibakteriyel sabunlarda bulunan en yaygın kimyasalların iki tanesini yasaklamış olarak Hand Podz ™ ‘unıza ulaştı: Triclosan ve Triclocarbon, yalnızca vücudumuza zarar vermekle kalmıyor aynı zamanda çevreye de. TruKid bunları ürünlerimizin herhangi birinde kullanmamak ve elleri etkili bir şekilde yıkamak için bu güvenli yeni yolu yaratmamızın sebebi budur.
Ürün Özellikleri:
Tek kullanımlık, 20 saniyelik el yıkama podzu – önceden ölçülmüş ve kullanımı kolay
Taze Çin Çileği kokusu
Ellerinizi etkili bir şekilde temizleyen, sadeliğinizi sunan basit, doğal malzemelerle üretilmiştir.
Ellerin doğal yağlarını korurken elleri yumuşatır.
Sertifikalar:
Gerçekten doğal ve glütensiz
Çocuk doktoru ve dermatolog test edildi
PETA Onaylı Hayvan Zulüm Özgürlüğü
Biyolojik olarak parçalanabilir, çocukların kullanımı kolay ve çevre için güvenli
Kullanım:
1. Kuru ellerle, bir kutuyu bir kutu veya kutudan sallayın
2. Kabuk sarmal makinesi çözülmeye başlayıncaya kadar, bir pod ile durağan veya akan suyla 10 saniye süreyle elle tutun.
3. Elleri birbirine yaklaştırın (bu, kap süngeri kopar ve içeriğini serbest bırakır) daha fazla su katın …
4. Ellerinizi yıkayın (ön ve arka parmaklar arasında), tüm içerikler eriyene kadar (yaklaşık 20 saniye) devam edin. (Sarıcı bir doğal cilt kremi olduğundan el yıkama işlemine dahil edilmeli ve çözülmesi için eller ovulmalıdır)
5. Bazı pod süpürgeleri lavaboya düşerse alıp toplayın ve çözünene kadar yıkayın, ellerinize iyi gelir! Kapsayıcı sünger de boşaltımı tamamen çözecektir.
6. Ellerinizi iyice yıkayın ve yeni YumBerry’nin kokusunu alın!
Unutmayın, YEMEK DEĞİLDİR ASLA YEMEYİN !! Hand Podz toksik değildir, ancak  berbat tadı vardır.

 

trukid hand podz 1trukid hand podz 2trukid hand podz 3 pakettrukid hand podz refill

 

TruKid Rockin Relief Remedy 1.78 oz 

Çocuğunuzu derinlemesine nüfuz eden, nemlendirici ve yatıştırıcı bir konfor sağlayan, oldukça yumuşatıcı, bitki esaslı bir serumla yatıştırın. Rockin ‘Relief kolayca üzerine kayar ve boğazın, tahriş olmuş veya kaşıntılı cildi rahatlatır. Doğal olarak anti-bakteriyel ve anti-mantar içerikli bu serum, egzama, kazıntılar, böcek ısırıkları veya cildin ekstra rahatlama ihtiyacı duyduğu yerlerde harikalar yaratır.

TruKid, zamanla test edilen malzemeleri modern bilim ile birleştirerek bu güçlü serum oluşturdu. Bu kanıtlanmış doğal maddeler, cilt hücresi duvarlarında ve içinde, nem bariyerini desteklemek ve geliştirmek için çalışırlar.

Her gün, her gün kullanacak kadar nazik.

Ürün Özellikleri:

Rockin ‘Relief Remedy rahatlatıcı bir serumdur ve sağlıklı bir cilt bariyerini yeniden kurmaya çalışır; Egzama, kızarıklıklar, kuru cilt, sedef hastalığı ve daha fazlası dahil cilt tahrişlerini kolaylaştırır.

Doğal yatıştırıcılık sağlamak için gilead, balina dolması ve yaprak yaprağı içeren balsam içerir.

Çocuk doktoru ve dermatolog tarafından test edilmiştir; Egzamaya-güvenli; Gluten, ftalatlar ve parabenler içermez

Hareket halindeyken aileler için idealdir; BPA içermeyen konteyner sırt çantaları ve cüzdanlar içine sığar ve çocuk elleri için mükemmel bir boyuttur

Sertifikalar:

Gerçekten doğal ve toksik olmayan

Egzamalı kasa

Çocuk doktoru ve dermatolog test edildi

Gluten, fitalat ve paraben içermez

PETA Onaylı Hayvan Zulüm Özgürlüğü

% 100 geri dönüşümlü, BPA içermeyen ambalajla biyolojik olarak parçalanabilir

Kullanım:

Egzama, kızarıklıklar, cilt tahrişleri ve daha fazlası için hafifçe uygulayın. Aşırı derecede tahriş olmuş ciltler için parmak uçlarına pompalayın ve etkilenen bölgeye hafifçe dokunun. Biraz uzun yol gidiyor!

I-Can-Do pompası, çocukların sert veya kaşıntılı lekeleri yatıştırmasına ya da rahatlamada kullanmalarına olanak tanır. Ekstra bir nemlendirme sağlamak için, Rockin ‘Relief’in en sevdiğiniz nemlendiricisine veya kremine bir pompa ekleyin.

Sadece egzama için değil! Çatlak el, kaba kütikül, kuru kafa derisinde kullanın – cildin rahatlamasını istediğiniz yerde.

İçindekiler:

Ekstra Virgin olea europaea (zeytinyağı) yağı

Helyanthus annus (ayçiçeği) tohumu yağı

Kenevir Sativa (kenevir) tohumu yağı

Cera alba (balmumu)

Populus balsamifera (Gilead’in esansı) tomurcuk özütü

Tokoferol (E vitamini)

Calendula officinalis (calendula) ekstraktı

Simfitum officinale (comfrey) yaprağı

Hipericum perforatum (St. John’s wort)

Plantago major (muz) yaprak özütü

Sambucus nigra (yaşlı) meyve özü

Artemisia vulgaris (mugwort) ekstraktı

Achillea millefolium (yarrow) ekstraktı

Avena Sativa (yulaf) ekstraktı

Timus vulgaris (kekik) ekstraktı

Rosmarinus officinalis (biberiye) yaprak özütü

Lavandula angustifolia (lavanta) yağı

Bu üründeki tüm Organik Bileşenler BOLD’da listelenmiştir.

TruKid Rockin' Relief Remedy 1

Trukid Friendly Face Wash

Trukid Tamamen Doğal Yüz Yıkama Jeli ile karşınızda,

Bebek , Çocuk ve Ebeveynler güvenle kullanabilir,

İçeriğinde Pro-Vitamin B5 doğal içerikler mevcuttur.

Bayanların makyaj temizleme içinde doğal bir temizleyici olarak kullanılabilir.

trukid friendly face wash 3lü

Organik Hakkında

Yükseliş Medikal Ltd.Şti.
Meriç Sokak 5/15 Beştepe / ANKARA
TEL: 0 312 222 6 222 PBX

Website: http://www.yukselisgrup.com
Online satış: http://www.dogalbebegim.com
E-posta: info@yukselisgrup.com